Powermaster Powermaster Voltampermetre 50-500V 0-100A AC Kare Kırmızı (AD22-22VAS) - Ölçü Aletleri
Powermaster Voltampermetre 50-500V 0-100A AC Kare Kırmızı (AD22-22VAS) (23137)
Stok Miktarı : 0
Barkod : 8680618364422
Powermaster Voltampermetre 50-500V 0-100A AC Kare Kırmızı (AD22-22VAS) Özellikleri
Powermaster Voltampermetre, güvenilir performansıyla dikkat çeker. Çin'in Zhejiang Eyaleti'nde bulunan ana yerleşim yerinden gelen bu ürün, 22 mm montaj çapıyla kolayca kurulabilir.
Teknik Özellikler
  • Marka: Powermaster
  • Yerel: Zhejiang Eyaleti, Çin (Ana Kara)
  • Montaj Çapı: 22mm
  • Voltaj Ölçüm Aralığı: AC 50-500V
  • Ampere Ölçüm Aralığı: 0-100A
  • Renk: Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Beyaz
  • Doğruluk: ± 2% V A
  • Ekran Çözünürlüğü: 1V 1A