Powermaster PowerMaster POE-48-24Watt 48Volt DC 24Watt Gigabit Poe Adaptör İnjector - Ağ Ürünleri
PowerMaster POE-48-24Watt 48Volt DC 24Watt Gigabit Poe Adaptör İnjector (24387)
Stok Miktarı : 0
Barkod : 8680618366181
PowerMaster POE-48-24W 48V 24W 0.5A Gigabit PoE Enjektörü Adaptörü Özellikleri
  • Tanım : PoE Enjektörü Adaptörü
  • Voltaj : 48 Volt
  • Akım : 0.5 Amper
  • Güç : 24 Watt
  • Duvar Asma Aparatlı
  • Veri Transfer Hızı : 10, 100, 1000 Mbps
  • Kaliteli, Uzun Ömürlü Kullanım
  • Çalışma Sıcaklığı : 0 - 40°C
  • Ürün Boyutu : 9x5.8x3.6 Cm
  • Marka : PowerMaster
  • Model : POE-48-24W
Kutu İçeriği
  • 1x PowerMaster POE-48-24W 48V 24W 0.5A PoE Enjektörü Adaptörü